O nas

Firma PROFIL ...

... rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Jej założycielem i do dnia dzisiejszego wyłącznym właścicielem jest Władysław Budek. Na co dzień sprawuje autorski nadzór nad realizowanymi przez firmę zleceniami i koordynuje pracę swojego zespołu.

Co nas wyróżnia

Zaplecze techniczne stanowią, między innymi, maszyny do obróbki mechanicznej, automaty do precyzyjnego cięcia profili aluminiowych oraz ploter frezujący sterowany numerycznie.

Jesteśmy dobrze zorganizowaną firmą, nastawioną na dużą elastyczność. Gotowi jesteśmy do podejmowania przedsięwzięć, które wymagać mogą krótkich terminów realizacji, dokonywać zmian konstrukcji oraz przeprowadzać sprawnie wszelkie adaptacje.

Podstawą jakości przy realizacji konstrukcji aluminiowych z gotowych profili jest dobór właściwego systemu i poprawne jego zastosowanie. Bazowanie na dobrze sprawdzonych i uznanych na świecie rozwiązaniach chroni naszych klientów przed działaniami przypadkowymi.

0

Klientów

0

Lat doświadczenia

0

Ukończonych projektów

0

Pracowników

Zespół stanowią...

...doświadczeni pracownicy na stanowiskach projektantów i konstruktorów, operatorów maszyn, montażystów, kierowników robót jak również od lat ściśle współpracujących z firmą specjalistów.

Stałe doskonalenie kadry...

... tak projektantów jak i zespołu realizacyjnego, między innymi poprzez krajowe oraz zagraniczne szkolenia, współpraca z zagranicznymi dostawcami umożliwiają szybkie wdrażanie najnowszych rozwiązań powodując tym samym atrakcyjność i aktualność oferowanych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

W 2013 roku...

...firma PROFIL przeniosła się z Krakowa do podkrakowskiej Skawiny, gdzie znajduje się jej obecna siedziba, obejmująca biurowiec, halę produkcyjną oraz zaplecze magazynowe. W tym momencie trwa rozbudowa hali produkcyjnej o ok. 60% jej powierzchni celem zapewnienia miejsca na nowe maszyny, a także linie do składania konstrukcji.